Wybór idealnego mieszkania w IgnerHomeDziś chcielibyśmy opowiedzieć Wam o tym, jak wybrać idealne mieszkanie i dlaczego warto zdecydować się na zakup nieruchomości od dewelopera IgnerHome. Zdajemy sobie sprawę, że zakup mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego chcemy, abyście mieli pewność, że wybieracie stabilnego i sprawdzonego dewelopera. Oto kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze nowego mieszkania.

Poszukiwanie idealnego mieszkania to niełatwe zadanie. Wielu z nas stawia na komfort, wysoki standard oraz pewność inwestycji. Dlatego warto zwrócić uwagę na dewelopera, który oferuje nie tylko mieszkania, ale również kompleksowe podejście do budowy oraz dbałość o potrzeby swoich Nabywców. IgnerHome jest odpowiedzią na te oczekiwania, zapewniając szereg korzyści. Przewodnik po wyborze idealnego mieszkania to nie tylko tematyka techniczna – to także poznanie wartości, jakimi kieruje się deweloper.

Wybierz mądrze!


Jako IgnerHome, cenimy zaufanie naszych klientów. Dlatego stawiamy na stabilność i sprawdzonych wykonawców, zapewniając spokój o zainwestowane pieniądze.


Dostosowane do potrzeb


Swoboda wprowadzenia zmian aranżacyjnych w mieszkaniu na etapie budowy daje Ci możliwość personalizacji Twojego przestrzeni życiowej. To Twój dom, więc możesz decydować, jak ma wyglądać.

Miejsca postojowe do każdego mieszkania


Komfortowe parkingi to podstawa wygody i codziennego funkcjonowania. Dlatego do każdego mieszkania przypisane są miejsca postojowe, zapewniające wygodę i bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom.


Dodatkowa przestrzeń w cenie


Balkon, taras czy ogródek? W IgnerHome zawsze płacisz tylko za metraż mieszkania, a dodatkowa przestrzeń jest już wliczona w cenę. Co więcej, wszystkie nasze balkony posiadają gotową posadzkę, na tarasach położone zostały eleganckie płytki tarasowe, a w ogrodach zasiana została trwa.

Cichobieżne windy


Komfortowe przemieszczanie się po budynku zapewniają nowoczesne, cichobieżne windy. Stawiamy na jakość i wygodę każdego mieszkańca.

Bezpieczeństwo i kontrola


Antywłamaniowe drzwi wejściowe czy możliwość rozszerzenia domofonu o podgląd z kamery - to tylko niektóre z rozwiązań zapewniające bezpieczeństwo i kontrolę w mieszkaniach od IgnerHome.


Odpowiedzialność społeczna i zieleń


Dbamy nie tylko o naszych Klientów, ale także o otaczającą nas przestrzeń. Bogata roślinność, innowacyjne zagospodarowanie terenów wspólnych oraz multifunkcyjne, bezpieczne place zabaw dla dzieci to elementy naszej odpowiedzialności społecznej i troski o kształtowanie przyjaznej przestrzeni miejskiej.

Zaopiekujemy się Tobą


Nasi Opiekunowie Klienta są z Tobą od momentu pierwszego kontaktu aż do końca okresu rękojmi. Ich zadaniem jest odpowiadanie na Twoje potrzeby i zapewnienie Ci wsparcia na każdym etapie procesu zakupu i użytkowania mieszkań.Wybór mieszkania to inwestycja na lata. Z tego powodu warto postawić na dewelopera, który oferuje nie tylko wysoki standard, ale również dbałość o szczegóły, komfort i bezpieczeństwo. IgnerHome to więcej niż mieszkanie - to gwarancja satysfakcji i spełnionych oczekiwań.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże Wam w wyborze idealnego mieszkania. Pamiętajcie, że wybierając IgnerHome, wybieracie sprawdzonego i stabilnego dewelopera, który dba o Wasze potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z Doradcami Klienta, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w wyborze wymarzonego mieszkania.


Zespół IgnerHome
Biuro: Licznikowa 17, Świdnica
Tel. +48 662 211 370
www.ignerhome.pl