Firma


o_firmie_1


IgnerHome to dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska, której założycielem jest Michał Ignerski, znany kibicom koszykarz. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku i od tej pory zrealizowała inwestycję w Bielawie – Sowie Wzgórza oraz I i  II etap inwestycji w Świdnicy – Park Zawiszów.


Powstające inwestycje zlokalizowane są w atrakcyjnych częściach miast, a deweloper szczególną uwagę zwraca na przemyślane rozwiązania architektoniczne, wysoką jakość materiałów oraz bezpieczeństwo mieszkańców. Na terenach inwestycji znajdują się place zabaw, zielone nasadzenia, miejsca do spędzania wspólnie czasu oraz klimatyczne oświetlenie, a także parkingi podziemne i miejsca postojowe naziemne. To wszystko sprawia, że mieszkańcom żyje się komfortowo.


Zakup mieszkań na osiedlach IgnerHome to bezpieczna i pewny inwestycja, która nigdy nie straci na wartości. Deweloper dużą wagę przywiązuje do terminowości i solidności realizowanych prac. Proces inwestycyjny realizowany jest przez doświadczony zespół, a doradcy klienta służą pomocą na każdym etapie zakupu nieruchomości. Od wyboru

wymarzonego lokum, przez formalności prawne i pozyskanie kredytu, po aranżację wnętrz i wybór ekip wykończeniowych.


Deweloper, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, przygotował bogaty pakiet korzyści, m.in. program wykończenia mieszkań pod klucz, doradztwo kredytowe, porady architektów, wysoki rabat na zakup kolejnego mieszkania, program polecaj sąsiadów i zarabiaj oraz atrakcyjne rabaty cenowe u partnerów biznesowych.


Zespół IgnerHome od wielu lat zajmują się inwestowaniem i analizą rynku nieruchomości, zagadnieniami formalno- prawnymi, pośrednictwem i branżą deweloperską. Ogromna wiedza, znajomość zagadnień związanych z nieruchomościami, realizacją inwestycji, pasja budowania oraz świeże spojrzenie, chęć i odwaga tworzenia, przywiązanie do jakości i rzetelności są niewątpliwie atutami tego zespołu.


Twoje miejsce, Twój dom, Twój świat. Twoja szansa na spełnienie marzeń.