Poradnik


Mieszkanie jak dom


Stoisz przed zakupem nieruchomości i zadajesz sobie pytanie: mieszkanie czy dom? Każde z tych rozwiązań ma swoje atuty. Przeczytaj w naszym artykule, co może przeważyć na korzyść mieszkań od deweloperów

Czytaj więcej

Urządzanie mieszkania


Urządzając mieszkanie, mamy gotową wizję jakby to ma wyglądać. Mamy gotowy zarys kuchni, salonu czy łazienki. Niestety brakuje nam konkretnych rozwiązań, oraz skromności w wykorzystywaniu środków na mieszkanie.

Czytaj więcej

Masz klucze, co dalej?


Odbiór własnego mieszkania to niezwykle ważny moment. Jesteśmy już o krok od stania się jego pełnoprawnymi właścicielami. Podpisujemy z deweloperem protokół zdawczo – odbiorczy i przed nami jeszcze kilka ważnych formalności.

Czytaj więcej

Odbiór mieszkania


Miło nam poinformować, że odbiory mieszkań w inwestycji Park Zawiszów rozpoczęły się 10 listopada. Dla wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy krótki poradnik dotyczący odbioru mieszkania.

Czytaj więcej

Mieszkanie pod klucz.


Budowa I etapu Osiedla "Parku Zawiszów" dobiega końca. Już w październiku wszyscy właściciele mieszkań odbiorą klucze do swoich czterech kątów i staną przed wyzwaniem wykończenia mieszkania.

Czytaj więcej

Bezproblemowy odbiór


Każda osoba, która kupiła mieszkanie od dewelopera z niecierpliwością czeka na moment, w którym będzie mogła w nim zamieszkać. Zanim jednak do tego dojdzie, musi nastąpić odbiór techniczny mieszkania.

Czytaj więcej

Jak wybrać mieszkanie?


Zakup nowego mieszkania to nie lada wyzwanie. Mieszkanie z aneksem czy kuchnią, dwa czy trzy pokoje, parter czy może wyższe kondygnacje, od południa czy zachodu, z ogródkiem czy balkonem – opcji wyboru jest wiele.

Czytaj więcej