Poradnik


Jak wybrać mieszkanie?

Przed udaniem się do dewelopera warto określić swoje najistotniejsze potrzeby, by potem wspólnie z doradcą jak najlepiej dopasować nowe lokum do swoich wymagań i założonego budżetu.

Oto najważniejsze kryteria, nad którymi trzeba się zastanowić przed wyborem mieszkania:

Lokalizacja

Każda część miasta ma swoje walory, a wybór lokalizacji zależy od naszych upodobań. Położenie inwestycji na obrzeżach miasta to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Na spacer mogą wyjść na pobliskie pola i łąki, a na zakupy dojechać komunikacją miejską bądź samochodem. Lokalizacja w centrum miasta bądź na istniejących już osiedlach, to inwestycja dla ludzi, którzy lubią mieć wszędzie blisko i nie tracić czasu na dojazdy. Zakupy mogą zrobić w pobliskim sklepiku, a na spacer wyjść do najbliższego parku.

Osiedle Park Zawiszów znajduje się w najbardziej lubianej i pożądanej przez Świdniczan części miasta – „Nowym Zawiszowie”. Położone na wzniesieniu z relaksującym widokiem na panoramę masywu Ślęży zapewnia mieszkańcom nie tylko ciszę i spokój mieszkania, ale również bliskość najważniejszych punktów handlowo – usługowych.  mówi Joanna Ziniewicz, Koordynator Projektu Park Zawiszów.