Poradnik


Mieszkanie jak dom

Stoisz przed zakupem nieruchomości i zadajesz sobie pytanie: mieszkanie czy dom? Wiele osób planujących przeprowadzkę ma taki dylemat, a to ze względu na zmiany na rynku nieruchomości. Dziś deweloperzy proponują bardzo ciekawe rozwiązania na swoich osiedlach, budują coraz większe mieszkania często z ogródkami. Co zatem może przeważyć na korzyść inwestycji od dewelopera - przeczytajcie w naszym artykule.

Lokalizacja

Mieszkanie w mieście pozwala nam zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy na dojazdy do pracy, szkoły, sklepów. Pozwala także cieszyć się bliskością terenów rekreacyjnych i bogatą infrastrukturą na wyciągnięcie ręki. W pobliżu osiedla Park Zawiszów znajdują się popularne sklepy spożywcze (Stokrotka, Biedronka), szkoła, przedszkole, żłobek czy też ośrodek zdrowia. Mieszkańcy Parku Zawiszów dzięki bliskości obwodnicy w łatwy i szybki sposób mogą dojechać do Wrocławia, co będzie niezwykle istotne dla osób tam pracujących. Lokalizacja inwestycji pozwala także na szybki dojazd do centrum - zaledwie kilka minut wystarczy, by dostać się do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Kolejnym atutem jest bliskość terenów rekreacyjnych - można korzystać ze stadionu, hali sportowo-rekreacyjnej, siłowni zewnętrznej, zewnętrznych boisk, a miłośników jazdy na rowerze oraz biegania ucieszy fakt, iż osiedle otoczone jest ścieżkami rowerowymi.

parkzawiszow_01Rozkład mieszkań i metraż

Dla komfortu dużych rodzin w ofercie Parku Zawiszów zaprojektowano mieszkania 4 pokojowe. Posiadają one duży salon połączony z aneksem kuchennym, z możliwością wydzielenia w nim strefy dziennej od strefy jadalnianej, sypialnie dające możliwość przyjemnego wypoczynku, bądź stworzenia kącika dla dzieci, funkcjonalny przedpokój z możliwością postawienia dużej szafy, wygodną łazienkę, oraz co ważne, z punktu widzenia komfortu życia, niewielkie pomieszczenie gospodarcze usytuowane przy przedpokoju. Pomieszczenie to idealnie sprawdzi się jako garderoba, czy schowek na różne przedmioty gospodarstwa domowego. Układ mieszkania i duże okna sprawiają, że jest ono jasne, słoneczne i przytulne.

parkzawiszow_03


Bezpieczeństwo dzieci

Osiedle ogrodzone daje wytchnienie rodzicom, którzy nie muszą martwić się o swoje pociechy bawiące się na placu zabaw. Mogą one swobodnie spędzać czas, bawiąc się na huśtawkach, trampolinie, malując po ścianie z farbą tablicową czy budując w piaskownicy. To nie tylko świetne miejsce do zabawy, ale też nawiązywania relacji sąsiedzkich i przyjaźni między dziećmi.

parkzawiszow_05


Spotkania w sąsiedzkim gronie

Nie bez znaczenia przy inwestycji od dewelopera jest atrakcyjne zagospodarowanie części wspólnych. W Parku Zawiszów zadbano o zielone skwery, aleję spacerową, ławeczki i klimatyczne oświetlenie. Tereny rekreacyjne będą miłym miejscem do spotkań w sąsiedzkim gronie i odpoczynku po intensywnym dniu w pracy. Tutaj można swobodnie usiąść, odpocząć, zrelaksować się, spędzić czas z rodziną, sąsiadami, wśród przyjaciół.

parkzawiszow_08


Mieszkania z ogródkami

Alternatywą dla marzących o ogrodzie może być mieszkanie z ogródkiem w mieście. Mniejszy zagospodarowany ogródek, to niższe koszty utrzymania. Każde mieszkanie na parterze w Parku Zawiszów ma ogródek, a powierzchnia największych to nawet 148 m2.

parkzawiszow_07


Dodatkowa przestrzeń

Aby mieszkańcy mogli komfortowo pomieścić się ze wszystkimi rzeczami - rowerami, wózkami, odzieżą sezonową, deweloper zaprojektował na osiedlu miejsca postojowego z boksami w garażu podziemnym, bądź komórki lokatorskiej w garażu podziemnym i na klatkach schodowych. Dzięki temu można wszystko mieć pod ręką, a w mieszkaniu panuje porządek.

parkzawiszow_06


Niższe koszty utrzymania

W sezonie grzewczym mamy ogrzewanie z ciepłowni. Opłata za ogrzewanie rozłożona w czynszu na cały rok nie jest tak odczuwalna, jak jednorazowa płatność w zimie. Ponadto zarządca zadba o czystość na osiedlu, odśnieżanie chodników i porządek na klatkach schodowych. Miło jest wrócić po ciężkim dniu w pracy do zadbanego miejsca.

parkzawiszow_02


Twoje mieszkanie nie straci na wartości

Kupując mieszkanie w Parku Zawiszów masz pewność, że nie straci ono na wartości. Jest wybudowane i wykończone z wysokiej jakości materiałów. Zastosowane zostały także rozwiązania energooszczędne. Samo wyposażenie osiedla - klimatyczne strefy, oświetlenie, roślinność, podnoszą jakość życia. Deweloper zadbał o bezpieczeństwo mieszkańców, wyposażając mieszkania w drzwi antywłamaniowe, wideodomofony, a na parterze w rolety. Osiedle jest prestiżowe. Zakup mieszkania jest dzięki temu doskonałą lokatą kapitału. Klienci często dokonują zakupu mieszkań na tym osiedlu w celach inwestycyjnych.

parkzawiszow_04