Poradnik


Mieszkanie pod klucz.

Szukanie ekipy wykończeniowej i wybór różnych materiałów to nie lada wyzwanie, dlatego mieszkańcy będą mogli skorzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz.

Wykańczanie mieszkania pod klucz jest jednym ze stałych programów oferowanych przez IgnerHome. Dzięki niemu każdy z klientów będzie mógł wykończyć swoje mieszkanie, korzystając z pomocy fachowców i kupić materiały wykończeniowe w specjalnych cenach. Warto też wspomnieć, że klient otrzyma rękojmie na wykonane w mieszkaniu prace.

W zależności od potrzeb klienta przygotowaliśmy dwie opcje wykończenia. W pierwszej z nich klient wybiera materiały z katalogu wykończenia pod klucz, projektant wnętrz z pracowni Aretzky (http://www.aretzky.pl) wykonuje projekt aranżacji wnętrza wraz z kosztorysem i zestawieniem materiałów. Deweloper wykonuje prace i przekazuje klientowi wykończone mieszkanie. Rekomendujemy to rozwiązanie osobom, które nie będą mogły poświęcić czasu na aranżację wnętrz oraz szukanie i koordynowanie prac ekipy wykończeniowej.

Druga opcja to rozwiązanie dla osób, które potrzebują wsparcia w projekcie łazienki. Domino (https://www.domino.pl/) wykonuje projekt aranżacji łazienki, a klient otrzymuje upusty na materiały (15% płytki ceramiczne i wyposażenie łazienki, 10% drzwi, 10% podłogi i panele laminowane). Prace wykończeniowe klient może przeprowadzić z pomocą rekomendowanego przez nas wykonawcy albo skorzystać z własnej ekipy.

Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, jesteśmy elastyczni i otwarci na różne rozwiązania. Kiedy zauważyliśmy, że klienci często zmagają się z ekipami remontowymi, postanowiliśmy ich w tym wyręczyć. Zależy nam na tym, by nasi klienci mogli jak najszybciej zamieszkać w swoich mieszkaniach i cieszyć się urokami życia na naszym osiedlu.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta wykończenia pod klucz, a nie znasz jeszcze Parku Zawiszów, poniżej zbiór najważniejszych informacji:

  • wyjątkowa lokalizacja w najbardziej lubianej i pożądanej przez Świdniczan części miasta – „Nowym Zawiszowie”;
  • położenie na wzniesieniu z widokiem na panoramę masywu Ślęży;
  • projekt wykonany z dbałością o najmniejszy detal;
  • atrakcyjna przestrzeń do życia i odpoczynku – zielone skwery, aleje spacerowe, niezliczone kompozycje roślinne, multi-funkcyjny plac zabaw dla dzieci, klimatyczne oświetlenie;
  • szeroki wybór mieszkań – atrakcyjne rozkłady i różne możliwości aranżacji.