Wydarzenia


08 Grudnia 2022

Tworzymy kompleksowe miejsca do życia

Znaczenie “blisko” nabiera dziś coraz większej wagi. Czas - tak dziś cenny, którego chcemy zachować, jak najwięcej dla siebie jest wręcz na wagę złota. Oczekujemy, by wszystko, co niezbędne do codziennego funkcjonowania, mieć w zasięgu ręki, czyli szybko dotrzeć do pracy, sklepu czy szkoły. Doskonale to rozumiemy i dokładnie w takiej konwencji IgnerHome buduje swoje osiedla.

700x250_1

Ideą IgnerHome jest budowa społecznych i kompleksowych przestrzeni do życia. Wszystko po to, by rzeczy najpilniejsze móc zrealizować w odległości do kilkunastu minut od naszego mieszkania. Cenimy Twój czas i chcemy, abyś poświęcił go sobie i swoim bliskim, a nie na uciążliwe przemieszczanie się z miejsca na miejsce i stanie w korkach. Dlatego, wybierając lokalizację naszych inwestycji, bierzemy pod uwagę pobliskie otoczenie, to czego w nim brakuje i to, co poprawiłoby komfort życia mieszkańców. Zależy nam na tym, aby sklepy, placówki oświatowe czy przychodnie były naprawdę na wyciągnięcie ręki. W tym celu budujemy też lokale usługowe, bo chcemy mieć wpływ na rozwój lokalnego biznesu, tym samym zapewniając mieszkańcom naszych osiedli niezbędne punkty i usługi. 

700x250_2

Wiemy, jak istotny jest również odpoczynek, dlatego dbamy o dobrze zaprojektowane miejsca, w których możesz się zrelaksować. Co powiesz na sąsiedztwo parków, skwerów, czy ścieżek rowerowych i pieszych? Chwila wytchnienia jest równie ważna, jak praca. Projektując osiedla, pamiętamy o zachowaniu tego balansu. Dajemy Ci więc zarówno bliskość najpotrzebniejszych Ci miejsc, ale i teren, w którym będziesz mógł złapać oddech. Ponadto, plan zagospodarowania terenu, który opracowujemy niezwykle skrupulatnie i przemyślanie, również stanowi przestrzeń do odpoczynku. Kwietne alejki, leżaki, ławki, strefa relaksu czy workout - każda nasza inwestycja odpowiada na Twoje potrzeby związane z odpoczynkiem. 

700x250_3

Rozwiązania, w których teren wokół budynków nie ma nic do zaoferowania najmłodszym są dla nas absolutnie niedopuszczalne. Specjalne strefy dla dzieci, w tym place zabaw czy ścieżki zdrowia, mają nie tylko dać im zabawę, ale i rozwój. Zaprojektowanie każdego placu zabaw, to praca wielu specjalistów - nie tylko w zakresie jakości i bezpieczeństwa znajdujących się na nim urządzeń, ale również całego planu w kontekście rozwoju i doświadczania najmłodszych. Każda strefa dla dzieci to atrakcyjne miejsce do zabawy,a przede wszystkim takie, które spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa.

700x250_4

Otoczenie, w którym mieszkamy jest niezwykle ważne - ma wpływ na nasze samopoczucie, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do zieleni i wszelkich aktywności fizycznych. Kompleksowe miejsca do życia są dziś odpowiedzią na wiele potrzeb mieszkańców, a to właśnie one od zawsze stanowią priorytet dla IgnerHome.