Wydarzenia


27 Października 2023

VIVANT HOME to miejsce stworzone z myślą o człowieku i jego potrzebach.

VIVANT HOME to miejsce stworzone z myślą o człowieku i jego potrzebach. Tutaj każdy dzień jest wyjątkowy.
Rano budzisz się w otoczeniu śpiewających ptaków, a za oknem rozpościera się przepiękna zieleń. Wychodząc do pracy, w windzie spotykasz uśmiechniętych sąsiadów. Wieczorem, po intensywnym dniu, masz możliwość odpoczynku na ławce przy pergoli z ulubioną książką.
Vivant Home to miejsce blisko centrum miasta, otoczone urokliwymi parkami, tworzące wyjątkową harmonię między naturą a życiem miejskim. Architektura osiedla jest elegancka i nowoczesna, idealnie wkomponowana w otoczenie. Mieszkania na parterze posiadają tarasy i ogródki, a także duże okna, balkony bądź loggie. Natomiast przestronne klatki schodowe są doświetlone światłem dziennym.
Vivant Home oferuje gotowe mieszkania o najwyższym standardzie, z ogrzewaniem podłogowym, światłowodem, gładziami i tynkami maszynowymi, antywłamaniowymi drzwiami, trzyszybowymi oknami oraz kompletną instalacją RTV i RJ. To miejsce to także osiedle z placem zabaw i strefą rekreacji, sprzyjającymi integracji sąsiedzkiej i bliskiemu kontaktowi z naturą.
Dodatkowo, budynek wyposażony jest w instalację fotowoltaiczną wspomagającą zasilanie oświetlenia klatek schodowych i wind. Wygodne udogodnienia to windy, miejsca na rowery, hale garażowe i komórki lokatorskie. Przemyślane mieszkania dostosowane są do Twoich potrzeb, a pełna infrastruktura jest dostępna na każdym etapie inwestycji.
Wprowadź się na osiedle Vivant Home i poczuj harmonię życia w zgodzie z naturą!
Przypominamy o Promocji Jesiennej, która trwa tylko do końca października: https://www.ignerhome.pl/promocja-jesienna-2023
Odwiedź nasze biuro sprzedaży, aby dowiedzieć się więcej:
58-100 Świdnica, ul. Licznikowa 17
Tel. 662 211 370
sprzedaz@ignerhome.pl