Wydarzenia


27 Stycznia 2023

Każdy plac zabaw
ma swój motyw przewodni

Radość dzieci, to radość rodziców. Nie ma nic piękniejszego, jak uśmiech naszych pociech, a właśnie na nim nam zależy i wiemy, jak go wywołać. Strefy zabaw dla najmłodszych to miejsca, w którym królują dobra zabawa i bezpieczeństwo. 

7_1

Każda strefa dla najmłodszych to efekt przemyślanej pod każdym względem koncepcji. Edukacja i poznawanie świata poprzez zabawę to doskonała forma rozwoju dziecka. Każdy element placu zabaw - od urządzeń po nasadzenia to spójny i kompletny efekt pracy architektów i konstruktorów. 

7_2

Woda - to motyw przewodni placu zabaw inwestycji Przystań Droga Polna. Jego wszystkie elementy nawiązują morskiej zabawy. W centralnej części znajduje się kopuła złożona z lin oraz statek piracki. Cała strefa pokryta jest bezpieczna nawierzchnią, któa dzięki swojej konstrukcji zmniejsza ryzyko odniesienia obrażeń dzieci wskutek upadku. Jest również odporna na warunki atmosferyczne i przepuszczalna dla wody. Najwyższej klasy klejone drewno, stal nierdzewna, panele edukacyjne czy stalowe liny - to wysokiej jakości materiały, z których powstają strefy. 

7_3

Plac zabaw, jaki został zaprojektowany na osiedlu Vivant Home zawiera innowacyjne rozwiązania, które mają za zadanie angażować i stymulować zabawę dzieci. Znajdziemy w nim stół do zabaw piaskiem, zjeżdżalnię na nasypie, bujaki czy ściankę wspinaczkową. Piękny, kolorowy teren gwarantuje dzieciom doskonałą, a przede wszystkim bezpieczną zabawę. 

7_4

Wszystkie realizacje IgnerHome, to kompleksowe osiedla, w których każdy znajdzie swój kąt do odpoczynku i wytchnienia - nie tylko ten we własnym mieszkaniu, ale również na świeżym powietrzu, w zgodzie z naturą. Chcemy, by Twoje dzieci mogły spędzać atrakcyjnie czas na terenie osiedla, dlatego tworzymy dla nich przemyślane miejsca do zabawy.