Wydarzenia


27 Czerwca 2019

Realizacje naszych Klientów Park Zawiszów bud. A

Nowocześnie, elegancko, z mocnymi akcentami. Dziś prezentujemy wykończone mieszkanie jednego z naszych Klientów, które wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale też ciekawymi materiałami wykończeniowymi.  Mieszkanie ma powierzchnię 53 m2 i składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju. Układ tego mieszkania pozwala na wydzielenie strefy sypialnej od dziennej. Duże pokoje dają wiele możliwości aranżacyjnych, a przestronny przedpokój pomieści wiele miejsc do przechowywania. Zapraszamy do zapoznania się z opisem realizacji i galerią zdjęć.

Projekt oparty jest na spójnej kompozycji materiałów i kolorów. Biel, szarości i intensywny akcent w postaci tapety w salonie. Drewno, beton, metal, szkło i różnorakie tkaniny to główne materiały tej przestrzeni. Pokój z aneksem kuchennym prosty ze względu na czystą, minimalistyczną formę, wyjątkowa ze względu na użyte materiały i rozwiązania systemowe. W aneksie kuchennym dominuje piękny, duży blat i ciekawy okap. W strefie wypoczynkowej i jadalnej zaproponowano ciekawą tapetę z motywem lasu. Sypialnia jest przytulna, a zarazem funkcjonalna. Projektant wnętrz zaprojektował szereg szafek do przechowywania, ułatwiający organizację i porządek. Drewniane akcenty ocieplają całą przestrzeń. Aranżacja łazienki z kolorystycznie wydzielonymi strefami, minimalistyczna, nowoczesna i z pazurem. W przestrzeni dominuje duże lustro, które nadaje elegancki charakter wnętrzu. Przedpokój zachowany w duchu minimalizmu został urozmaicony dużym lustrem i akcentami betonu. Pomieścił dużą szafę i miejsce na ubrania wierzchnie.

Sam projekt architektoniczny mieszkania dawał wiele możliwości aranżacyjnych. Ustawne pokoje, funkcjonalny aneks kuchenny, miejsce na jadalnie, duża łazienka, przestronny przedpokój, wydzielona strefa dzienna i nocna. Mieszkanie zaprojektowane jest z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań i ciekawych materiałów, z ciekawymi akcentami. Zapewnia komfort życia i przyjemność przebywania w nim.

DSC_4990w

DSC_4991w

DSC_5019w

DSC_5022w

DSC_5000w

DSC_5002w