Wydarzenia


28 Czerwca 2018

Przyjazna przestrzeń do życia - poznaj najlepsze osiedle w Świdnicy

przyjazna_przestrzen_do_zyciaDziś wybierając przestrzeń do życia zależy nam na tym, by nie zamykać się w czterech ścianach mieszkania, ale mieć też miejsce, gdzie można wyjść z dzieckiem, spotkać się z sąsiadami, czy też chwilę odpocząć i odetchnąć po intensywnym dniu. Otoczenie natury, plac zabaw, zielone skwerki i aleje spacerowe sprawiają, że w nowych inwestycjach deweloperskich mieszka się lepiej.


Pierwszym w Świdnicy deweloperem, który wyszedł naprzeciw potrzebom mieszkańców jest IgnerHome, budujący osiedle Park Zawiszów. To niewątpliwie przyjazna przestrzeń do życia. Co na to wpływa - przeczytajcie sami.

Komfort mieszkania

Na Nowym Zawiszowie został wybudowany 4 kondygnacyjny budynek z windami, podziemną halą garażową oraz komórkami lokatorskimi. Ustawny rozkład mieszkań, z dobrze doświetlonymi pomieszczeniami, nowocześnie zaprojektowane klatki schodowe, to kilka czynników decydujących o funkcjonalności osiedla. Deweloper zadbał także, o niezawodne i wysokiej jakości materiały, które posłużą na długie lata.

garaze podziemne_1

Bezpieczeństwo

Osiedle Park Zawiszów jest częściowo zamknięte i wyposażone w nowoczesny system domofonowy, z możliwością zainstalowania video domofonu. Dodatkowo w lokalach położnych na parterze znajdą się zewnętrzne rolety. Zamontowano drzwi wejściowe o podwyższonej odporności na włamanie. Ogromną zaletą jest wyłączenie komunikacji samochodowej spomiędzy budynków. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców.

wideodomofony

Z myślą o najmłodszych

Nowoczesny plac zabaw będzie stanowił dodatkową gwarancję bezpieczeństwa dzieciom w każdym wieku. Zarówno maluszki, jak i starsze dzieci będą się tu świetnie bawić. Piaskownica, tor dla najmłodszych, trampolina, huśtawki, piramida linowa, tablica do malunków, a to wszystko na bezpiecznej nawierzchni.

plac_zabaw

W otoczeniu zieleni

Zielone skwerki, aleje spacerowe, kompozycje roślinne, na parterach przynależne do mieszkań ogródki ogrodzone siatką. Chcąc ułatwić mieszkańcom sąsiedzkie spotkania, deweloper położył nacisk na przyjazne przestrzenie wewnątrz osiedla. Nawet dla czworonogów znajdzie się miejsce na wspólne spacery. Warto też wspomnieć, że sam teren, na którym powstaje inwestycja, jest wyjątkowy. Położony na wzniesieniu, z pobliskimi łąkami, laskami oraz kojącym i cieszącym oko widokiem na masyw góry Ślęży. Ideą projektu Park Zawiszów było stworzenie zielonej enklawy pośród istniejącej zabudowy, w której mieszkańcy znajdą chwile wytchnienia. Tu żyje się lepiej.

Park Zawiszów jest jedynym takim projektem w Świdnicy, wyznaczając nowy wymiar nowoczesnego osiedla. Projektanci przewidzieli potrzeby mieszkańców, tworząc przyjazną przestrzeń do życia. Pierwszy etap inwestycji został już wybudowany. Warto odwiedzić inwestycję i sprawdzić na żywo, jak wygląda najlepsze osiedle w Świdnicy.

aleja_spacerowa

Trwa promocja na wybrane mieszkania z ceną od 4100 zł/m2.

oferta_miesiaca