Wydarzenia


12 Maja 2016

Park Zawiszów „Twój Nowy Zawiszów” wymarzone miejsce do życia !

Zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal, położone na wzniesieniu z relaksującym widokiem na panoramę masywu Ślęży, wyznacza nowy wymiar nowoczesnego osiedla wśród otaczającej zabudowy. „Park Zawiszów” to osiedle dla najbardziej wymagających, dla osób poszukujących poza zwykłymi czterema ścianami przestrzeni do życia i odpoczynku, przestrzeni do spędzania czasu z dziećmi, przyjaciółmi i sąsiadami.

Tworzymy z pasją dla Państwa nową przestrzeń do życia.

Park_zawiszow_10

Zaprojektowany z pasją do tworzenia przestrzeni „Park Zawiszów” to zespół trzech budynków o niepowtarzalnej i nieprzeciętnej architekturze. Niebanalny styl to parkowy charakter zagospodarowania osiedla, spójny i harmonijny układ urbanistyczny, skwer zieleni, aleja spacerowa, niezliczone kompozycje roślinne, multi-funkcyjny plac zabaw dla dzieci, klimatyczne oświetlenie.

Park Zawiszów to kameralne osiedle składające się z trzech budynków mieszkalnych. Pierwszy etap realizacji obejmuje budynek A wraz z aleją spacerową oraz placem zabaw dla dzieci. W ofercie znajdą Państwo pełen przekrój mieszkań, od niewielkich i bardzo funkcjonalnych 2-pokojowych po rodzinne i komfortowe 4- pokojowe. Każde mieszkanie będzie posiadać balkon, a mieszkania znajdujące się na parterze- tarasy oraz zagospodarowane i ogrodzone ogródki. Pod budynkiem znajdzie się garaż podziemny z miejscami postojowymi i boksami komórkowymi oraz komórkami lokatorskimi. Budynek będzie posiadał trzy klatki wyposażone w nowoczesne windy.

2

Ideą projektu Park Zawiszów było stworzenie zielonej enklawy pośród istniejącej zabudowy, w której mieszkańcy znajdą chwile wytchnienia, nawiążą relacje z sąsiadami, spędzą czas z dziećmi. Znajdą Państwo wiele ławek sprzyjającym sąsiedzkim pogawędkom, urokliwe aleje spacerowe i zielony skwer, na którym będzie można urządzić rodzinny piknik. Multi-funkcyjny plac zabaw z piramidą linową, huśtawkami, mini-torem, trampoliną i bezpieczną piaskownicą dla maluszków zapewni wiele atrakcji dzieciom w każdym wieku.

3

Każde mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół tak, by zapewnić mieszkańcom jak najwięcej funkcjonalnej przestrzeni. Projekt zapewnia wygodę i komfort życia codziennego oraz umożliwia aranżację według własnego stylu, jak garderoba lub druga łazienka.  Zapewniony został inteligentny rozkład pomieszczeń i klarowny podział funkcjonalny mieszkań. Zagwarantowane jest miejsce na wspólne życie rodzinne w części dziennej. Przewidzieliśmy pokoje dla dzieci z miejscem do zabaw przy dużym panoramicznym oknie z obniżonym parapetem. Pamiętaliśmy, jak ważne dla zachowania ładu i porządku są miejsca do przechowywania, miejsca na szafy i na ubrania wierzchnie.

4

Duże przestronne ogrody przynależne do mieszkań parterowych w cieplejsze dni pozwalają powiększyć przestrzeń mieszkań i przenieść część dnia codziennego na powietrze, cieszyć się promieniami słońca, i wspólnie spędzonymi chwilami przy zabawie. Podobną funkcję pełnią balkony, zadbaliśmy o to, by cieszyły każdego mieszkańca z możliwości relaksu i wypoczynku.
Dla bezpieczeństwa mieszkańców ogrody będą ogrodzone a w oknach wszystkich mieszkań parterowych zainstalowane zostaną rolety antywłamaniowe.

Mając na uwadze, że zakup mieszkania to ważna, długoterminowa i trudna decyzja, szczególną uwagę przykładamy do rodzaju wybranych materiałów, jakości i solidności wykonania. Naturalne materiały najwyższej jakości, energooszczędność, wysoki standard wykończenia części wspólnych to tylko kilka atutów.

Umów się na spotkanie i dowiedz się więcej!  www.parkzawiszow.pl tel.662 211 370