Wydarzenia


12 Września 2023

Nasze place zabaw projektujemy z myślą o rozwoju najmłodszych.

Nasze place zabaw projektujemy z myślą o rozwoju najmłodszych.Dzieciństwo to czas na odkrywanie świata oraz rozwijanie wyobraźni poprzez kontakt z naturą. Różnorodność materiałów, faktur i kształtów doskonale wpływa na harmonijny rozwój dziecka. Co więcej, zabawy na świeżym powietrzu, takie jak pikniki czy w chowanego, sprzyjają integracji z rówieśnikami.


Każda przestrzeń dedykowana najmłodszym jest rezultatem starannie przemyślanej koncepcji. Zabawa, jako narzędzie edukacyjne i eksploracja otaczającego świata, stanowią doskonały sposób wspierania rozwoju dziecka. Wszystkie elementy placu zabaw — począwszy od urządzeń, aż po nasadzenia roślin — tworzą spójny i kompletny efekt pracy architektów oraz konstruktorów.


Motywem przewodnim placu zabaw na osiedlu Przystań Droga Polna jest woda. Wszystkie elementy tego placu zabaw inspirowane są morską tematyką. W centralnej części placu umieszczona jest kopuła zbudowana z lin oraz replika statku pirackiego. Cała przestrzeń została pokryta bezpieczną nawierzchnią, która została zaprojektowana w taki sposób, aby minimalizować ryzyko odniesienia obrażeń przez dzieci w przypadku upadku. Ponadto, nawierzchnia ta jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne i ma właściwości przepuszczalne dla wody. Do tworzenia tego miejsca użyto materiałów najwyższej jakości, takich jak klejone drewno, stal nierdzewna, panele edukacyjne oraz stalowe liny. Dzięki temu strefy zabaw są trwałe, bezpieczne i spełniają wszystkie standardy jakościowe.


Plac zabaw zlokalizowany na terenie osiedla Vivant Home to wyjątkowe miejsce, które zostało starannie skonstruowane, aby zapewnić dzieciom nie tylko rozrywkę, lecz także rozwój poprzez innowacyjne rozwiązania. Każdy detal placu został zaplanowany tak, aby zachęcić dzieci do aktywności i pobudzić ich wyobraźnię. Znajduje się tu stół do zabaw piaskiem, gdzie mali artyści mogą tworzyć swoje piaskowe dzieła. Nie brakuje również zjeżdżalni umieszczonej na malowniczym nasypie. Dla fanów huśtawek, bujaków i unikalnych form ruchu dostępne są również atrakcje spełniające te oczekiwania.


W IgnerHome kształtujemy przestrzeni tak, by dawała mieszkańcom możliwość codziennego obcowania z otaczającą naturą i wiele sposobów na spędzanie wolnego czasu.