Wydarzenia


03 Października 2018

Meczy inauguracyjny drużyny IgnerHome Polonia Świdnica

30 września 2018 roku odbył się mecz inauguracyjnym sezonu 2018-2019, w którym zagrała sponsorowana przeze nas drużyna IgnerHome Polonia Świdnica przeciwko Ekonom Legnica. To był świetny mecz, w którym wygraliśmy 123-43. 


Mecze organizowane przez IgnerHome Polonia Świdnica, to nie tylko emocjonujące wydarzenia sportowe, ale też moc dodatkowych atrakcji dla Kibiców - konkursy z nagrodami dla dorosłych oraz dzieci, a także pokazy cheerleader.


Tym razem również przygotowaliśmy coś specjalnego dla Kibiców - konkurs z okazji Dnia Chłopaka ze względu na szczególną datę meczu. Pytanie konkursowe brzmiało: "Jakich męskich przedmiotów nie może zabraknąć w domu i dlaczego?" Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, a odpowiedzi były bardzo kreatywne. Podczas meczu wybraliśmy 5 osób, które otrzymały od nas głośniki bezprzewodowe JBL.


KONKURSIGNER

Niesieni emocjami niedzielnego meczu IgnerHome Polonia Świdnica, ogłosiliśmy na naszym fanpage: IgnerHome - Park Zawiszów, dodatkowy konkurs, w którym do wygrania jest podwójny bilet na spektakl Mayday 2 Wrocławski Teatr Komedia, który odbędzie się 23 listopada w Świdnicki Ośrodek Kultury oraz softshell Parku Zawiszów.


Tym razem to fani na Faceooku podejmą decyzję, do kogo trafi nagroda. Wytypowaliśmy 6 naszym zdaniem najbardziej kreatywnych, a Was prosimy o głosowanie na tą najlepszą! Głosy oddajemy wpisując w komentarzu cyferkę, która przypisana jest do hasła. Jeżeli Wasza odpowiedź znalazła się w TOP 6, to aby zwiększyć swoje szanse w konkursie możecie udostępnić nasz post i poprosić znajomych o głos W związku z RODO nie możemy podać imion i nazwisk osób, które udzieliły odpowiedzi, ale są one oznaczone inicjałami i pierwszymi 3 cyframi nr telefonu :) Konkurs trwa do piątku, 5 października do godz. 23:59, a odpowiedzi należy udzielać pod postem konkursowym na Facebooku IgnerHome - Park Zawiszów.

 Śrubokręt, wiertarka i młotek - tym prawdziwy facet naprawi wszystko! [P.H.605]
 Otwieracz - korkociąg - facet nie wielbłąd, napić się musi! [A.K. 694]
 Młotek, żeby wybić sobie z głowy głupoty [M.B.607]
 Kanapa, telewizor, pilot - standardowy zestaw wypoczynkowy [J.K.509]
️ Domowego kosza, żeby trenować rzuty z kanapy :) [M.Ż.570]
Konsoli do gier, żeby móc grać w NBA! [M.Sz.512]