Wydarzenia


25 Lipca 2023

Lokale usługowe na inwestycji Droga Polna.

Lokale usługowe na inwestycji Droga Polna.


Lokale usługowe na inwestycji Droga Polna - Twój biznes w prestiżowej lokalizacji!


Lokale usługowe na inwestycji Droga Polna - Twój biznes w prestiżowej lokalizacji!


Mamy dla Ciebie świetne wiadomości! Na naszej inwestycji Droga Polna, posiadamy do sprzedania ostatnie 3 lokale usługowe o powierzchniach 128m2, 121m2 i 66m2. Bez względu na to, czy planujesz otworzyć sklep spożywczy, czy kawiarnię - nasze lokale są idealne dla Ciebie!


Co czyni te lokale jeszcze bardziej atrakcyjnymi? Znajdują się one przy głównej drodze, tuż przy wjeździe do Świdnicy. To znacznie podnosi ich atrakcyjność i zwiększa szansę na przybycie wielu klientów.


W dodatku, do każdego lokalu przynależą dedykowane miejsca parkingowe - zarówno w garażu podziemnym, jak i przy samej witrynie lokalu. Twoi klienci nie będą mieli problemu z zaparkowaniem samochodu.


Warto również wspomnieć, że na terenie całej inwestycji Droga Polna znajdują się stacje do ładowania aut elektrycznych. To dodatkowy atut dla Twojego biznesu, ponieważ coraz więcej osób korzysta z samochodów elektrycznych.


Przystań Droga Polna to miejsce z ogromnym potencjałem. Znajduje się ona w doskonałej lokalizacji, która przyciągnie wielu mieszkańców. Będą z pewnością chcieli odwiedzać Twoje miejsce i skorzystać z usług, które tam oferujesz.


Nie przegap tej okazji - wprowadź swój biznes do prestiżowej lokalizacji na inwestycji Droga Polna!


Więcej informacji o dostępnych lokalach możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.


https://www.ignerhome.pl/lokale-uslugowe.html