Wydarzenia


22 Grudnia 2022

Jesteśmy największym
deweloperem w okolicy

700x250_1

Każdy zakup to swego rodzaju zaufanie na linii konsument - produkt. Od najmniejszych rzeczy, po poważne transakcje. Wyobrażasz sobie powierzyć budowę domu – Twoją oazę bezpieczeństwa i komfortu – komuś bez kompetencji i doświadczenia? My też nie!

Dlatego cieszymy się, że do nas trafiłeś. To znaczy, że możemy rzetelnie i profesjonalnie podejść do tematu i zaoferować Ci nowe mieszkanie. Wiedz, że mamy wspólny cel –  spełnić Twoje oczekiwania.

700x250_2

Sowie Wzgórza to nasza debiutancka inwestycja, jaką zrealizowaliśmy w 2010 r. w Bielawie. To od niej wszystko się zaczęło. Dziś, po ponad dekadzie, mamy na swoim koncie blisko 600 wybudowanych mieszkań, głównie w Świdnicy, a mamy w planach co najmniej potrojenie tej liczby. Jesteśmy największym deweloperem w regionie.

Lokale mieszkalne, jakie oddajemy do użytku to tylko składowa tego, co chcemy Ci dać. Zagospodarowanie przestrzeni wokół, bliskość natury, imponujące tereny i innowacyjne rozwiązania są dla nas nie mniej ważne. Tworzymy najwyższej jakości osiedla – Twoje miejsce do życia, odpoczynku i integracji!

700x250_3

Park Zawiszów, to pierwsza inwestycja, jaką zrealizowaliśmy w Świdnicy. Widząc ogromny potencjał miasta i potrzeby świdniczan, postanowiliśmy zintensyfikować działania na rynku nieruchomości i tworzyć kolejne społeczne osiedla. Odpowiedzią na zapotrzebowanie na rynku mieszkań są dwie kolejne inwestycje - Vivant Home przy ul. Parkowej oraz Przystań Droga Polna nad zalewem Witoszówka. To łącznie 13 nowych budynków mieszkalnych, które sukcesywnie powstają w tych najbardziej atrakcyjnych częściach miasta.

700x250_4

Misją IgnerHome jest tworzenie kompletnej przestrzeni z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów i poszanowaniem środowiska. To również wychodzenie naprzeciw oczekiwań klientów i ich wsparcie na każdym etapie ścieżki zakupu. Przykładamy do tej kwestii wyjątkową wagę, szczególnie w tych niełatwych i niezwykle wymagających czasach. Pomoc i szukanie rozwiązań są dla nas priorytetem. Decydując się na zakup mieszkania, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.