Wydarzenia


15 Marca 2019

Budowa 3 etapu Park Zawiszów wystartowała!

Niezmiernie miło jest nam poinformować o starcie prac budowlanych przy 3 etapie inwestycji Park Zawiszów. Nasze Osiedle swym położeniem, projektem architektonicznym oraz ciekawymi rozwiązaniami z pewnością przyciągnie tych, którzy cenią sobie jakość i komfort życia.

Inwestycję stanowią 3 budyni wielorodzinne z lokalami usługowymi, podziemną halą garażową z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi, a także naziemnymi miejscami postojowymi. Projekt oraz stonowana kolorystka elewacji nawiązuje do stylistyki osiedla. Tuż przy budynku zaprojektowano strefę chillout z miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu. Na parterze znajdą się lokale usługowe, w których planowany jest eko sklepikiem, oraz kawiarnia/piekarnia. To kontynuacja wizji wybudowania osiedla kompleksowego, spełniającego wszystkie potrzeby jego mieszkańców. Osoby posiadające mieszkania w 3 etapie będą mogli korzystać z placu zabaw i zewnętrznej siłowni, które zostały już zrealizowane na Osiedlu Park Zawiszów.

Architekci zaproponowali tylko sprawdzone układy mieszkań, przestronne 4-pokojowe, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, kompaktowe lokale 2-pokojowe i kawalerki. Dobrze doświetlone, ergonomiczne, zaplanowane z szeregiem miejsc do przechowywania. Do tego duże przeszklenia, balkony, tarasy i ogródki. Wszystko to daje gwarancję wygodnego, codziennego funkcjonowania.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma budowlana Bet Bud, która posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych. Termin zakończenia budowy planowany jest na IV kwartał 2020 r. O postępach prac będziemy informować na naszej stronie www oraz na profilu Facebook: https://www.facebook.com/parkzawiszow

Zapraszamy o naszego biura sprzedaży mieszkań zlokalizowanego przy ul. Ks. Bernarda 7/1. Nasi Opiekunowie Klienta z przyjemnością przedstawią Państwu ofertę mieszkań, a także opowiedzą o szczegółach związanych z inwestycją!