Wydarzenia


23 Kwietnia 2021

Start sprzedaży II etapu Vivant Home

365x219


II etap inwestycji przy Parku Saperów pojawi się w sprzedaży podczas "Drzwi Otwartych"  24 kwietnia 2021 roku.

W nowej ofercie znajdzie się się aż 70 nowych mieszkań, w metrażach od 38 do 70 m2. W kameralnym, czteropiętrowym budynku pojawią się funkcjonalne mieszkania 2-pokojowe, ustawne 3-pokojowe oraz rodzinne mieszkania 4-pokojowe z dodatkową łazienką. Ponadto w każdym z nich zamontowane zostanie ogrzewanie podłogowe i wentylacja hybrydowa.

Mając na uwadze wygodę życia mieszkańców, w budynku zaprojektowano parking podziemny, komórki lokatorskie i cichobieżne windy.

Osiedle „Vivant Home” zostało stworzone z myślą, by żyć blisko natury. Oprócz dużej powierzchni zielonych skwerów znajdziemy tam bogatą strefę rekreacyjną zakończoną amfiteatrem. W strefie, oprócz wielu odmian roślin pojawią się m.in. ścieżka bosych stóp, tunel z wierzby, altany czy leżanka, na której będzie można odpocząć po ciężkim i intensywnym dniu. Zaaranżowane w ten sposób części wspólne osiedla będą sprzyjały sąsiedzkiej integracji.

Dla najmłodszych zaprojektowano wiele atrakcji na czele z placem zabaw z nawierzchnią bezpieczną, ścianką wspinaczkową czy stołem do zabaw piaskiem.

"Vivant Home" to przede wszystkim wyjątkowe miejsce do życia. Miejsce, które jest przyjazne dla środowiska i kompleksowo dbające o potrzeby mieszkańców. To tutaj każdy z nich może odnaleźć spokój, złapać kontakt z naturą i zrelaksować się w gronie najbliższych.

„Vivant Home” to również doskonała lokalizacja. Osiedle położone jest w sąsiedztwie Parku Saperów i Parku Ułanów. Mieszkańcy na wyciągnięcie ręki będą mieli liczne sklepy, przychodnię, przystanki, a także szkołę. Do świdnickiego Rynku dojdziemy raptem w 15 minut.

Termin realizacji II etapu inwestycji: kwiecień 2023 roku.