Wydarzenia


30 Czerwca 2021

Start sprzedaży II etapu „Przystań Droga Polna”

W kolejnym etapie inwestycji oferta poszerzy się o 64 nowe mieszkania. Powstaną one w dwóch kameralnych, czteropiętrowych budynkach. Zainteresowani będą mogli wybrać metraże dopasowane do ich potrzeb. W budynkach „B” i „C” powstaną kompaktowe mieszkania 2-pokojowe, funkcjonalne 3-pokojowe oraz dwupoziomowe apartamenty z 4-pokojami i dużymi tarasami. Mieszkańcy będą mieli do wyboru lokale w metrażach od 47 do 124 m2.


Osiedla „IgnerHome” to miejsca wielofunkcyjne, w których kluczową rolę odgrywa człowiek. Dbamy o wygodę i czas naszych mieszkańców. Poza komfortowymi mieszkaniami znajdą tutaj  osiedlowe punkty handlowo-usługowe.


Oferta poszerzy się o mieszkania z tarasami położone na parterze. Prywatna przestrzeń na świeżym powietrzu to kluczowy element przyszłego mieszkania. W cieplejsze dni to również dodatkowe miejsce na wypoczynek i dzielenie chwil z najbliższymi.

„Przystań Droga Polna” to kompleksowe połączenie eleganckiej i stylowej architektury wkomponowanej w liczne tereny zielone. Mieszkańcy będą mogli relaksować się  w specjalnie przygotowanej strefie chillout. Bujna roślinność w różnorodnej tonacji połączona z nowoczesnymi meblami miejskimi dopełni poczucie odprężenia. Na osiedlu pojawią się m.in. wierzby purpurowe czy zielone miskanty.


Nie zapomnimy także o miłośnikach aktywności fizycznej, dla których dobra forma jest  ogromnie istotna. Zadbamy o swoje zdrowie korzystając z  urządzeń sportowych w strefie workout. 


Potrzeby naszych najmłodszych klientów pozostają nam bliskie. „Przystań Droga Polna” to osiedle, gdzie przewodnim tematem jest WODA i jej życiodajna energia.  Kontynuacją tego motywu jest plac zabaw, gdzie znajdziemy m.in. duży drewniany statek z piaskownicą oraz kopułę morską, po której dzieci będą mogły się wspinać. Morski klimat odda bezpieczna nawierzchnia imitująca bezludną piaskową wyspę na środku błękitnego oceanu. 


Nieustanny rozwój i wyznaczanie nowych trendów to nieodłączne elementy naszych działań. Na zielonych skwerach zamontowane zostaną ławki origami wyposażone w porty USB oraz ładowarki indukcyjne. Prestiż osiedla podkreśli obecność zewnętrznej stacji do ładowania czterech aut z napędem elektrycznym. Dodatkowo, w garażu podziemnym przewidziano kolejne pięć miejsc dla zyskujących coraz większą popularność „elektryków”.

Ponadto w mieszkaniach znajdzie się ogrzewanie podłogowe, wentylacja hybrydowa, a tarasy i balkony zostaną oddane w standardzie gotowym do użytkowania.


Niewątpliwą zaletą osiedla  „Przystań Droga Polna” jest jej lokalizacja. Położenie w willowej okolicy gwarantuje stały kontakt z naturą i szybki dojazd do centrum miasta. Kolejnym atutem są z  pewnością liczne ścieżki rowerowe oraz trasy spacerowe skupione w obszarze Zalewu i Potoku Witoszówka.


Zachodnia część Świdnicy to nie tylko miejsce dobrze postrzegane przez mieszkańców miasta, ale również doskonała baza wypadowa dla miłośników weekendowych wycieczek w plener. Łatwo stąd dotrzeć do Zagórza Śląskiego i górującego nad nim Zamku Grodno. Trudności nie sprawi także podróż do Zamku Książ, która zajmie około 20 minut.
Termin realizacji II etapu inwestycji przewidziano na koniec I kwartału 2023 roku.