Wydarzenia


19 Grudnia 2017

Rozdajemy prezenty na Święta

 Do grona Świętych Mikołajów dołączył już po raz kolejny deweloper IgnerHome, który jak co roku w święta rozdaje prezenty.

Zimowa promocja w inwestycji Park Zawiszów powoli staje się tradycją! Po raz kolejny deweloper IgnerHome chce obdarować swoich Klientów wyjątkowymi prezentami i wysokimi upustami cenowymi. Święta Bożego Narodzenia w tej firmie to rzeczywiście magiczny czas!

fb

Dla Klientów, którzy interesują się zakupem mieszkania w I etapie inwestycji, deweloper przewidział dwie opcje: bon na zakupy materiałów wykończeniowych bądź 30% upustu na zakup miejsca postojowego.

Warto wspomnieć, że w I etapie inwestycji Park Zawiszów, deweloper oferuje gotowe lokale, a osoby, które zdecydują się teraz na zakup mieszkania, będą mogły po spełnieniu wszystkich formalności, jeszcze w grudniu odebrać klucze i rozpocząć urządzanie swojego wymarzonego M. Dla sprawnej ekipy wykończeniowej przeprowadzka z początkiem lutego jest jak najbardziej realna.

Przy wykańczaniu mieszkania pomocna może okazać się jedna z najatrakcyjniejszych ofert dewelopera, jaką są bony na zakupy w sklepie Domino. W zależności od typu mieszkania, bon opiewa na kwotę 5000 lub 7000 zł. Sklep Domino posiada szeroki asortyment płytek, umywalek, kabin prysznicowych, oświetlenia, chemii budowlanej. Kupując produkty w tym sklepie możemy również skorzystać z pomocy architekta, który wykonuje wizualizację wnętrza, co niezwykle pomaga w wyborze materiałów.

2_1


Nie mniej atrakcyjne prezenty przygotowane zostały dla Klientów, którzy interesują się mieszkaniem w budynku B, który jest w trakcie realizacji. Deweloper proponuje:
– 2% upustu od ceny mieszkania
– 30% upustu na miejsce postojowe
– 35% upustu na komórkę lokatorską
– bon w kwocie 5000 zł na zakup materiałów wykończeniowych w sklepie Domino.

Proponowane rabaty są niezwykle atrakcyjne, a ich szeroki wybór sprawia, że każdy z Klientów znajdzie interesującą ofertę dla siebie. Warto wybrać się do biura sprzedaży dewelopera, gdzie przy dobrej kawie i ciastku można porozmawiać z doradcą i wybrać najlepszą opcję dla siebie. Jest to doskonała okazja na gwiazdkowy prezent dla tych, którzy poszukują ciekawego projektu na najatrakcyjniejszym osiedlu w Świdnicy.

Co ciekawe, prócz promocji zimowej, deweloper oferuje szereg korzyści dla swoich Klientów. Rabaty do sklepów z akcesoriami wnętrzarskimi – Dekoria, sprzętem AGD – NeoPunkt, czy też kompleksowy program wykończenia pod klucz.

W ciągu roku organizujemy szereg akcji specjalnych dla naszych Klientów, ale w grudniu są one zdecydowanie najkorzystniejsze. Udziela się nam świąteczna atmosfera i z przyjemnością obdarowujemy przyszłych mieszkańców naszego osiedla – mówi Joanna Ziniewicz, Koordynator Projektu Park Zawiszów.

Park_zawiszow_03


Parku Zawiszów  zlokalizowany jest w najbardziej lubianej i pożądanej przez Świdniczan części miasta – „Nowym Zawiszowie”. 3-piętrowe budynki położone są na wzniesieniu z widokiem na panoramę masywu Ślęży. Projekt wykonany jest z dbałością o najmniejszy detal. Deweloper zadbał o atrakcyjną przestrzeń do życia i odpoczynku – zielone skwery, aleje spacerowe, niezliczone kompozycje roślinne, multi-funkcyjny plac zabaw dla dzieci, klimatyczne oświetlenie – to wszystko jest do dyspozycji mieszkańców.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z zimowej promocji na mieszkania w Parku Zawiszów zapraszamy do kontaktu:

Biuro sprzedaży osiedla „Park Zawiszów”: Świdnica, ul. Księcia Bernarda 7/1, tel. 662 211 370. www.parkzawiszow.pl.