Wydarzenia


15 Grudnia 2022

Pomożemy Ci
zorganizować kredyt

700x250_1

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem mieszkania i myślisz o kredycie, koniecznie sprawdź swoją zdolność z pomocą eksperta IgnerHome. Mocno zaostrzone w ostatnim czasie warunki kredytowania, spowodowały duże poruszenie w branży finansowej. Nasz doradca zweryfikuje Twoje możliwości i przeprowadzi przez cały proces formalności.

700x250_2

Co ważne - na początku drogi najistotniejsze jest zweryfikowanie zdolności kredytowej. Warto pamiętać, że nawet jeśli byłeś już w banku i tam odmówili Ci kredytu, inny bank może mieć zupełnie inne kryteria finansowania. Dlatego spotkanie z naszym doradcą gwarantuje Ci kompleksową weryfikację we wszystkich placówkach i co równie ważne - pomoc ta jest bezpłatna. 

700x250_3

Doradca finansowy przeanalizuje Twoja sytuację finansową - zarówno w kwestii źródeł dochodu, kosztów utrzymania, zobowiązań, jak i ogólnej stabilności. Na tej podstawie dobierze najkorzystniejszą z dostępnych ofert i szczegółowo przedstawi proces kredytowania. 

700x250_4

Przy tak poważnych decyzjach, jak zaciągnięcie kredytu kluczowa jest rzetelna obsługa i kompetencje doradcy. Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym kroku całego procesu. Przekażemy Ci dokładne informacje w kwestii wysokości wkładu własnego, okresu kredytowania, ilości rat czy oprocentowania. 


Z pomocą doradcy finansowego złożyć wniosek do kilku banków jednocześnie. Bez wychodzenia z domu! Każda decyzja i wszelkie wymagania ze strony placówek będą z Tobą konsultowane. Ty śpisz spokojnie, a my bierzemy na siebie wszystkie bankowe procedury.


Pamiętaj, że jestesmy do Twojej dyspozycji!

doradca kredytowy: 604 901 082