Wydarzenia


05 Stycznia 2023

Pomożemy Ci
wykończyć mieszkanie

700x250_1


Od momentu otrzymania kluczy od Twojego mieszkania do przeprowadzki upłynie jeszcze wiele tygodni. To czas, wymagający od Ciebie dużo zaangażowania i cierpliwości. W IgnerHome możesz powierzyć wykończenie mieszkania pod klucz profesjonalistom. Oszczędź czas i skorzystaj z pomocy najlepszych.

700x250_2


Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - jeśli masz już swój wymarzony projekt aranżacji albo chciałbyś, abyśmy to my zaproponowali, jak przytulnie urządzić mieszkanie - jesteśmy do dyspozycji. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i terminowość realizacji.

700x250_3

Współpracujemy z dwiema profesjonalnymi firmami, które poprzez swoje doświadczenie, fachowość i terminowość zyskały duże uznanie na rynku. Firma RedNet z Krakowa oraz INS ze Świdnicy oferują atrakcyjne pakiety na aranżację wnętrz. Po zaakceptowaniu wzajemnych oczekiwań i dokładnym wyborze materiałów budowlanych fachowcy zabierają się do pracy. 

700x250_4

RedNet - pobierz [PDF]

pakiet Comfort - dedykowany klientom, chcącym zaaranżować swoje mieszkania na wynajem

pakiet Silver - oferuje materiały wykończeniowe uznanych marek i potwierdzonej jakości

pakiet Gold - umożliwia klientom realizację nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań z zakresu wykańczania wnętrz

pakiet Platinum - adresowany do bardzo wymagających klientów, zawiera materiały najwyższej jakości renomowanych polskich i zagranicznych producentów
pakiet Standard - optymalny pakiet, który gwarantuje wprowadzenie się do komfortowego mieszkania. Panele, gładzie, malowanie, drzwi, oświetlenie - to tylko część prac, które zawiera pakiet

pakiet Premium - to najwyższej jakości materiały i ekskluzywne wnętrza. W jego skład wchodzą dodatkowo - podwieszane sufity czy zabudowa kuchenna.