Nie daj się wykończyć!

Szanujemy Twój czas i chcemy, abyś miał go, jak najwięcej dla siebie i swoich bliskich. Kup mieszkanie spośród naszych inwestycji i zleć nam jego wykończenie. Zrobimy wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. To Ty decydujesz, jak ostatecznie ma wyglądać Twój nowy dom.

Dobrze wiemy, ile czasu i zaangażowania kosztuje urządzenie mieszkania. Niekończąca się ilość dylematów w kwestii aranżacji może przyprawić o zawrót głowy. Ponadto, znalezienie profesjonalnych wykonawców, też nie należy do najłatwiejszych. Kompetencje to raz, a dostępne terminy to druga sprawa. Nie lada wyzwaniem jest wszystko to spiąć w całość.

Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw tym problemom i zaoferować Ci możliwość powierzenia wszelkich działań związanych z wykończeniem - nam! Wraz z partnerem akcji, firmą RedNet, dołożymy wszelkich starań, abyś na każdym etapie pracy czuł satysfakcję. Tę największą zaś – na finale naszej współpracy.

Ponadto, przygotowaliśmy pulę mieszkań w obniżonych cenach. Komfortowe, ustawne i przestronne lokale czekają na właśnie na Ciebie. To jednak nie wszystko – miejsca parkingowe i komórki lokatorskie kupisz z 15% upustem. Postaw na sprawdzonego dewelopera i zadbaj o swoją przyszłość.