Wydarzenia


16 Stycznia 2020

Jak przygotować się do wizyty na budowie

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa przygotowaliśmy krótki poradnik, w którym opisujemy,  jak przygotować się do wizyty na terenie budowy.


Zadbaj o właściwy ubiór
W przypadku zwiedzania inwestycji w trakcie realizacji należy pamiętać, że wizyta odbywa się na placu budowy. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, prosimy o przyjście w obuwiu na płaskiej podeszwie, najlepiej za kostkę. W biurze zostaną Państwu przekazane kaski, kamizelki, a także specjalne worki ochronne na obuwie w razie błota. Sugerujemy aby ubrać odzież, która może ulec ewentualnemu zabrudzeniu. 


Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa
Na teren budowy mają wstęp  wyłącznie osoby pełnoletnie. Prosimy o stosowanie się do zaleceń osoby, która oprowadza Państwa po budowie i poruszać się tylko wytyczonymi ścieżkami. Należy zwrócić szczególną uwagę na pracujące maszyny, nierówną nawierzchnię, kable i deski, a także świeżo malowane powierzchnie. Nie należy przechodzić pod dźwigiem, rusztowaniem itd


Umów wcześniej spotkanie z Opiekunem Klienta
Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu  z Opiekunem Klienta w celu umówienia się na wizytę- dzięki temu nasz specjalista będzie do Państwa dyspozycji, a na rozmowę zostanie zarezerwowana odpowiednia ilość czasu. Budowę można zwiedzać w godzinach pracy biura, a w okresie jesienno-zimowym do godz. 16.
Przed samym wejściem na budowę, w biurze zostanie przeprowadzona z Państwem rozmowa, aby bliżej poznać Państwa potrzeby i preferencje. Opiekun Klienta na jej podstawie zaproponuje mieszkania, które zaprezentuje Państwu podczas wizyty na terenie inwestycji. Będzie to też świetna okazja do udzielenia odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania. 

Serdecznie zapraszamy!