Wydarzenia


10 Marca 2023

Dzień Otwartych Drzwi
w IgnerHome

top


Jeśli szukasz wymarzonego mieszkania w Świdnicy, to nie może Cię zabraknąć w Dniu Otwartych Drzwi 25 marca br., podczas których zaprezentujemy obecnie realizowane osiedla – Vivant Home i Przystań Droga Polna. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły kolejnych etapów naszych osiedli i pokażemy je na żywo.Co jest misją IgnerHome, na co deweloper stawia największy nacisk i czym kieruje się, projektując osiedla? O tym wszystkim dowiedzą się Państwo podczas wydarzenia.  Przyjdź do biura IgnerHome przy Licznikowej 17 i porozmawiaj z naszymi doradcami. W ich towarzystwie będziesz mógł także odwiedzić teren budowy inwestycji Przystań Droga Polna i Vivant Home. Dzień Otwartych Drzwi, to doskonała okazja, by poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, przyjrzeć się technologii wykonania z bliska, a przede wszystkim wybrać wymarzone mieszkanie.

Dlaczego jeszcze warto nas odwiedzić? Dlatego, że tylko tego dnia otrzymasz wyjątkową ofertę. Jaką? Śledź strony www.ignerhome.pl oraz www.facebook.com/ignerhome, na których na bieżąco będziemy zdradzać szczegóły.

Poznaj nas i nasze realizacje bliżej!  Czekamy na Ciebie z poczęstunkiem, kącikiem zabaw dla najmłodszych i dobrym humorem!


Nasze drzwi będą dla Ciebie otwarte 25 marca w godzinach od 10:00 do 16:00

*Ważne dla Ciebie:
- Wybierając się do nas, ubierz wygodne buty na płaskiej podeszwie. Przydadzą się podczas spacerów na budowach.
- Ze względów bezpieczeństwa dzieci nie mogą wejść na teren budowy. Nasi najmłodsi klienci będą mogli spędzić miło czas w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw pod okiem jednego z rodziców.
- Na miejscu zapewnimy Wam: kask, kamizelkę, ochraniacze na obuwie, a także mały poczęstunek.

Spotkajmy się na Licznikowej 17 w Świdnicy!