Wydarzenia


26 Marca 2022

Dzielnica z perspektywami – inwestycja z rozmachem

Jeśli chciałbyś mieszkać w dzielnicy, która rozwija się najprężniej, ma ogromny potencjał, a jej infrastruktura już wkrótce zmieni się nie do poznania, to teren przy Zalewie Witoszówka w Świdnicy powinien być w kręgu Twoich zainteresowań. Inwestycja Przystań Droga Polna, to osiedle, obok którego trudno będzie przejść obojętnie.

Widok inwestycji z lotu pltaka
Wizualizacja: 9 budynków, atrakcyjne tereny zielone, innowacyjny plac zabaw, a wszystko to w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji o obiecujących perspektywach.

Co…?

Nowoczesna architektura, imponująca aranżacja przestrzeni rekreacyjnej i nietuzinkowy plac zabaw – to odpowiedzi na wciąż rosnące oczekiwania odbiorców. Chcemy żyć w coraz wyższym standardzie i mieszkać nie tylko w przysłowiowych 4 ścianach, lecz w kompletnej przestrzeni, gdzie oprócz drzwi wejściowych do klatki schodowej, znajdą się też wspólne, atrakcyjne miejsce do sąsiedzkiej integracji, odpoczynku i strefa do zabawy dla najmłodszych.

Przystań Drogę Polną docelowo tworzyć będzie 9 budynków o niskiej zabudowie wykończonych w nowoczesnym klimacie. Każdy z nich wyposażony będzie w cichobieżną windę oraz podziemny parking. Ustawne i przestronne 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania (również 2-poziomowe) wyposażone są w balkony lub tarasy. Stylowy design – jasne elewacje z elementami drewna - współgra z zielonym otoczeniem. Klatki schodowe pokryte tynkami strukturalnymi, estetyczną glazurą i elementami dekoracyjnymi – wszystko z dbałością o najmniejsze detale. Standardem Ignerhome jest stosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych, ale i nowoczesnych rozwiązań, dlatego też ogrzewanie podłogowe, wentylacja hybrydowa, kolektory słoneczne, a nawet stacje do ładowana aut elektrycznych – są absolutnym standardem inwestycji realizowanych przez Spółkę.

Widok na klatkę schodową
Wnętrze klatki schodowej w budynku A. Tynk strukturalny i oznaczenia poszczególnych lokali mieszkalnych.

Gdzie…?

To jedno z pierwszych pytań, jakie pada w momencie, gdy decydujemy się na nowe mieszkanie. I słusznie – lokalizacja jest niezwykle ważna. W końcu mamy w niej spędzić sporą część naszego życia. Trend ucieczki z zatłoczonych centrów miast niezmiennie się utrzymuje. W codziennym zawodowym pędzie, po pracy oczekujemy odpoczynku w komfortowej dla nas przestrzeni. Teren przy Zalewie Witoszówka znany jest niemal wszystkim mieszkańcom Świdnicy. To idealna baza sportowo – rekreacyjna. Jednocześnie, odległość od ścisłego centrum sięgająca jedyne 1,5km sprawia, że wszystko, co niezbędne, jest na wyciągnięcie ręki. Nowa infrastruktura drogowa w postaci gruntowej modernizacji ul. Polna Droga to kolejny argument przemawiający za atrakcyjnością tej lokalizacji. Cała dzielnica docelowo zmieni się nie do poznania.


Widok na budynki
Nowoczesne bloki o kameralnej zabudowie. Elewacja w odcieniach bieli, drewna i szarości tworzą elegancki design.

Kiedy…?

Inwestycja Przystań Droga Polna podzielona jest na kilka etapów. Obecnie realizowany jest etap II, w ramach którego oddane do użytku zostaną 2 budynki (B i C). Jego zakończenie planowane jest na pierwszy kwartał 2023 roku.


Widok na budynki
Budynek A (I etap). Marzec 2022.