Wydarzenia


17 Kwietnia 2020

Aktualna sytuacja na rynku kredytów hipotecznych

Nasz Doradca Kredytowy, zebrał dla Państwa najważniejsze informacje dotyczące aktualnej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych:

1. Rada Polityki Pieniężnej obniżyła w ostatnich tygodniach dwukrotnie stopy procentowe NPB. Dzięki temu oprocentowania kredytów obniży się o 1% w skali roku.

2. Obniżenie oprocentowania wpływa na obniżenie raty kredytowej. Dla 30-letniego kredytu obniżenie oprocentowania o 1%  daje obniżkę raty o ok. 55 zł na każde 100.000 zł. Daje to oszczędność 1320 zł rocznie, przy kredycie na 200.000 zł.

3. Obniżenie oprocentowania to także wzrost zdolności kredytowej Klientów. Obniżenie stóp procentowych ma wpływ zarówno na wysokość rat już posiadanych kredytów jak również na wysokość raty nowego kredytu. Powoduje to, iż zwiększa się tzw. dochód rozporządzalny Klientów. 

4. Wnioski rozpatrywane są w podobnym jak dotychczas czasie. 

Ważna informacja!
Jesteśmy dostępni dla Państwa telefonicznie, mailowo i poprzez komunikatory Skype, WhatsApp, Zoom. Możemy w ten sposób sprawdzić Państwa zdolność kredytową, przedstawić ofertę banków i przygotować do złożenia wniosków kredytowych. Uzyskania kredytu ograniczamy do maksymalnie dwóch spotkań: spisania wniosków kredytowych i podpisania umowy kredytowej.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bezpłatnej pomocy naszego Doradcy. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić sporo czasu oraz zagwarantuje uzyskanie najkorzystniejszej oferty kredytowej.

Zapraszamy do kontakty:
Grzegorz Ulatowski
Tel. 693 852 269