Wydarzenia


12 Kwietnia 2023

0 zł wkładu własnego0 zł wkład własny

To bardzo dobra wiadomość dla osób ubiegających się o kredyt na swoje wymarzone mieszkanie. Przygotowaliśmy listę lokali, które obejmuje program Mieszkanie bez wkładu własnego. To dobra wiadomość przede wszystkim dla młodych planujących zakładać albo powiększyć rodzinę. Jeśli nie masz środków na wymagany przez banki wkład własny – ten program jest właśnie dla Ciebie.


0 zł wkład własny

Z programu Mieszkanie bez wkładu własnego mogą skorzystać osoby bez względu na wiek - single, małżeństwa, pary wychowująca wspólne dzieci.


0 zł wkład własny

 • Osoba wnioskująca o kredyt gwarantowany nie może być właścicielem innego mieszkania. Dotyczy to także innych członków gospodarstwa domowego. Nie dotyczy natomiast sytuacji, gdy w skład gospodarstwa domowego wchodzi dwoje lub więcej dzieci.

 • Przy założeniu, że członkowie gospodarstwa posiadają już jedno mieszkanie, ale mają minimum 2 dzieci, należy spełnić poniższe warunki:
  – w przypadku posiadania 2 dzieci – maksymalna wielkość mieszkania to 50mkw;
  – w przypadku 3 dzieci - maksymalnie 75m2;
  – przy 4 dzieci mieszkanie powinno być nie większe niż 90m2;
  – 5 i więcej dzieci - brak limitu metrażowego*.

 • W dniu spłaty osoby korzystające z programu nie mogą być właścicielami innego mieszkania, z wyjątkiem osób, które zakupiły je z wykorzystaniem gwarantowanego kredytu mieszkaniowego.

Gwarancją objęte jest od 10% do 20% wartości kupowanego mieszkania, natomiast kredyt udzielany jest na min. 15 lat.


0 zł wkład własny

Proces ubiegania się o kredyt w ramach programu Mieszkanie bez wkładu własnego jest bardzo podobny do procedur, jakie są przy kredytach hipotecznych. Wniosek składamy do banku, który bierze udział w programie, natomiast nasi eksperci kredytowi – Grzegorz Ulatowski i Karolina Sitnik znajda dla Was najlepszą ofertę i będą wsparciem podczas całego procesu.Eksperci finansowi
Karolina Sitnik: 604 901 082
Grzegorz Ulatowski: 693 852 269

------

*Gwarantowany kredyt mieszkaniowy może zostać udzielony, jeżeli osobom wchodzącym w skład gospodarstwa domowego nie przysługuje spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego albo domu jednorodzinnego lub nie mają prawa własności do mieszkania  czy domu jednorodzinnego chyba że w skład gospodarstwa domowego kredytobiorcy wchodzi:
- 2 dzieci, a osoby wchodzące w skład tego gospodarstwa domowego posiadają łącznie spółdzielcze prawo dotyczące nie więcej niż jednego lokalu mieszkalnego, którego powierzchnia użytkowa nie przekracza 50 m2, albo
- 3 dzieci, a osoby wchodzące w skład tego gospodarstwa domowego posiadają łącznie spółdzielcze prawo dotyczące nie więcej niż jednego lokalu mieszkalnego, którego powierzchnia użytkowa nie przekracza 75 m2, albo
- 4 dzieci, a osoby wchodzące w skład tego gospodarstwa domowego posiadają łącznie spółdzielcze prawo dotyczące nie więcej niż jednego lokalu mieszkalnego, którego powierzchnia użytkowa nie przekracza 90 m2, albo
- 5 albo więcej dzieci, a osoby wchodzące w skład tego gospodarstwa domowego posiadają łącznie spółdzielcze prawo dotyczące nie więcej niż jednego lokalu mieszkalnego.