Wydarzenia


01 Grudnia 2022

Pomożemy Ci sprzedać nieruchomość

Cenimy Twój czas i chcemy, jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania. Rozumiemy też potrzeby, dlatego wiedz, że nie pozostaniesz bez wsparcia. Chcesz szybko sprzedać swoje obecne mieszkanie? Dołożymy wszelkich starań, by tak się stało.

700x250

Proces sprzedaży nieruchomości wiąże się nie tylko z poświęceniem czasu i pełnym zaangażowaniem, ale i wiedzą, jaką niewątpliwie trzeba mieć, by całość przebiegła prawidłowo. Zdajemy sobie sprawę, że wszystko to może budzić obawy, niepokój czy też brak zaufania, dlatego chcemy dać Ci pewność bezpieczeństwa transakcji. IgnerHome współpracuje z jednym z wiodących biur nieruchomości w Świdnicy, dzięki czemu masz pewność rzetelnej i kompetentnej obsługi. 

Jeśli potrzebujesz sprzedać dotychczasowe mieszkanie, by zakupić nowe - mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Zakup nowej nieruchomości warunkujesz sprzedażą obecnej i zależy Ci na czasie? Skorzystaj ze wsparcia profesjonalnego agenta. Program Nowe M za stare to rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą, bądź nie mogą zaangażować się w proces sprzedaży lokalu, w którym mieszkają. Przy wsparciu doradców nieruchomości, co których mamy zaufanie, oraz naszym - udana transakcja jest tylko kwestią czasu.

Nowe M za stare polega na kompleksowym wsparciu w całej ścieżce często żmudnych procedur. Agent rzetelnie doradzi Ci, na co zwrócić szczególną uwagę i podpowie najlepsze rozwiązania. Możesz być pewien, że Twoja nieruchomość zostanie przygotowana do sprzedaży w sposób profesjonalny. Nie musisz o nic się martwić - od kwestii formalnych po wycenę nieruchomości i skonstruowanie kompletnej oferty.

Masz pewność pełnego wsparcia ze strony IgnerHome podczas całej ścieżki sprzedaży. Nasz bezpośredni kontakt z agentem nieruchomości gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo transakcji. Będziemy ją nadzorować, weryfikować i służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Wszystko po to, aby obie transakcje przebiegły pozytywnie.

Wybierz interesujące Cię mieszkanie w IgnerHome i podpisz umowę. My czekamy aż znajdzie się kupiec na Twoją starą nieruchomość.

Program Nowe M za stare w IgnerHome to 4 główne korzyści:

  • Płacisz za nowe mieszkanie dopiero, gdy sprzedaż dotychczasowe

  • Brak prowizji za pośrednictwo w sprzedaży Twojej nieruchomości

  • Brak  kosztów w sytuacji, gdy Twojej nieruchomości nie uda się sprzedać

  • Pewność bezpiecznej transakcji i jasnych zasad

Powierz poważne transakcje poważnym partnerom i zadbaj o swoje bezpieczeństwo z IgnerHome.